POLAN w projekcie ROSNĘ!!!

polan nasiona
Targi Delikatesy Centrum w Krakowie
12 października 2016
L3VwbG9hZHMvSU1HXzAwODQuSlBH.jpg 80x80 - POLAN w projekcie ROSNĘ!!!
Otulony Listopad
31 października 2016

POLAN w projekcie ROSNĘ!!!

ziemia uniwersalna

W ramach  projektu ROSNĘ  przekazaliśmy na rzecz Centrum Spotkań Kultur w Lublinie 25 zestawów nasion do projektu Rosnę – miejskie ogródki w big bagach. 

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie to nowa, druga co do wielkości instytucja kultury w Polsce. W listopadzie 2015 roku mieszkańcy miasta uczestniczyli w artystycznym pokazie multimedialnym, podczas którego, w sposób symboliczny, obalili mur okalający niedokończony przez 40 lat „Teatr w Budowie“, otwierając Plac Teatralny i ukazując imponującą sylwetkę Centrum Spotkania Kultur. Nowoczesny obiekt z multimedialną fasadą i piękny plac, zastąpiły szpecące ruiny i już dzisiaj są ulubionym miejscem spotkań Lublinian.

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w nowoczesny i atrakcyjny sposób będzie prezentować inspirujące wydarzenia artystyczne i kulturalne całego świata oraz stworzy scenę dla tych, które są rdzenne i oryginalne w naszej części Europy. Obiekt Centrum Spotkania Kultur to blisko 25 tys. m. kw. przestrzeni wyposażeni w Salę Operową, sale koncertowe, salę baletową, przestrzenie wystawiennicze, kino, miejsca dedykowane kulturze fizycznej, designowi i modzie oraz relaksowi w bliskości z naturą, na wielopoziomowych ogrodach na dachach.

Funkcjonując w globalnej sieci z wiodącymi instytucjami kultury będziemy wprowadzać odbiorców również w świat ogrodnictwa, ekologii i pszczelarstwa. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do włączenia się w ten obszar działalności Centrum Spotkania Kultur w Lublinie podczas najbliższego wydarzenia – Rosnę – miejskie ogródki w big bagach.

POLAN CHĘTNIE UCZESTNICY I WSPIERA INICJATYWY SPOŁECZNE!!!

projekt_rosne_2016