Zapraszamy na Narodowy Pokaz Koni Arabskich

IMG 20180619 103352 004 80x80 - Zapraszamy na Narodowy Pokaz Koni Arabskich
DNI POLA POLANOWICE
20 czerwca 2018
image 08 07 18 11 59 002 — kopia 80x80 - Zapraszamy na Narodowy Pokaz Koni Arabskich
Ogrody Hortulus Spectabilis w Dobrzycy i firma POLAN zapraszają
9 lipca 2018

Zapraszamy na Narodowy Pokaz Koni Arabskich

pokaz koni arabskich 451x480 - Zapraszamy na Narodowy Pokaz Koni Arabskich

Zapraszamy na XL Narodowy Pokaz Koni Arabskich

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wraz z Polskim Klubem Wyścigów Konnych zapraszają na XL Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi, który odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia. Wydarzenie to od lat gromadzi czołówkę najpiękniejszych i najcenniejszych koni arabskich z państwowych i prywatnych stadnin. W tym roku święto wszystkich miłośników tych dostojnych zwierząt będzie mieć miejsce na historycznym torze wyścigów konnych Służewiec w Warszawie. Podczas trzech dni emocjonującej rywalizacji o tytuł‚ Narodowego Championa zaprezentuje się około stu wyjątkowych koni.

Narodowemu Pokazowi towarzyszyć będzie szereg dodatkowych atrakcji takich jak m.in. Narodowa Wystawa Rolnicza, czy Dzień Arabski na Wyścigach. Wstęp na teren Pokazu oraz imprez towarzyszących jest bezpłatny.

Wszystkich hodowców zapraszamy do zapoznania się z warunkami pokazu i zgłaszania koni. Zgłoszenia koni będą przyjmowane do 10 lipca na adres zgloszenia2018@pkwk.org. Szczegóły wraz z formularzem zgłoszeniowym i listą zbiorczą koni znajdują się na oficjalnej stronie pokazu:

http://narodowypokaz.pl/

Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN sp. z o.o. jako jeden z wielu wystawców serdecznie zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska.

 

Do zobaczenia na Służewcu!

 

 

pokaz koni arabskich - Zapraszamy na Narodowy Pokaz Koni Arabskich