OFERTA PRACY

Nowy obraz 1 80x80 - OFERTA PRACY
11 – 12.01.2019r odbyły się Targi zatowarowania hurtowni: ROL-PEST, HORTICO, FLORADA
14 stycznia 2019

OFERTA PRACY 1 - OFERTA PRACY

Nowy obraz 1 300x83 - OFERTA PRACY

Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Sp. z o.o.,

poszukuje osoby na stanowisko

SPRZEDAWCA w Centrum Ogrodniczym

Miejsce wykonywania pracy: Kraków, ul. L. Rydla

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta, doradztwo w asortymencie nasion
  • obsługa sklepu internetowego
  • obsługa kasy fiskalnej
  • ekspozycja towaru
  • przyjmowanie towaru na magazyn

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane ogrodnicze
  • wiedza praktyczna na tematy ogrodnicze ewentualnie urządzeń ogrodniczych
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i cierpliwość
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego – mile widziane

Oferujemy:

  • stałą, stabilną pracę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju

Cv  z zawartą poniższą klauzulą prosimy przesyłać na adres: kadry@nasiona.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.