OFERTA PRACY

zrzut działka 325.34 80x80 - OFERTA PRACY
KHiNO POLAN Sp. z o.o. OGŁASZA PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
1 lutego 2019

OFERTA PRACY 1 - OFERTA PRACY

Nowy obraz 1 300x83 - OFERTA PRACY

Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Sp. z o.o.

z siedzibą w Krakowie

poszukuje osoby na stanowisko

ZOOTECHNIK

Miejsce pracy: KHiNO POLAN Sp. z o.o. Zakład Krzczonów

(woj. świętokrzyskie)

Podstawowe obowiązki:

– chów i hodowla bydła mlecznego

Wymagania:

– wykształcenie wyższe kierunkowe

– mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

– dobra organizacja pracy, samodzielność

– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stałą, stabilną pracę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

Więcej informacji można uzyskać w Zakładzie Krzczonów, Krzczonów 104, 28-520 Opatowiec lub pod nr telefonu 662 104 530.

Cv  z zawartą poniższą klauzulą prosimy przesyłać na adres: kadry@nasiona.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że z skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.