Oferta Pracy

„Przetarg na zakup CZYSZCZALNI PETKUS K541A – nie otwierać przed 31.08.2020r. godz. 9”.
14 sierpnia 2020
Składanie ofert na dostawę 2 urządzeń termostatycznych na potrzeby Laboratorium Oceny Nasion – Zakład Gołębiew
21 września 2020

praca oferta 800x480 - Oferta Pracy

PlantiCo Zielonki Sp. z o.o.

Zakład Hodowlano-Nasienny Polan

Poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik paczkowni nasion

Miejsce wykonania pracy: Kraków ul. L. Rydla 53/55

Zakres obowiązków :

  • Odbieranie nasion zatorebkowanych z maszyny pakującej
  • Paczkowanie nasion
  • Przeliczanie ilości zapaczkowanych torebek

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze
  • Sprawność manualna

Oferujemy:

  • Prace sezonową od września 2020 do lutego 2021

Szczegółowe informacje dotyczące oferty pracy można uzyskać pod nr. tel. 12 623  38 44

CV wraz z zawartą poniższą klauzulą prosimy przesyłać na adres: kadry@nasiona.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.