Paralaksa tła

W OFERCIE POSIADAMY
103 ODMIANY WARZYW i 147 ODMIAN KWIATÓW

Kulinarny Festiwal Kwiatów Jadalnych, Dobrzyca 2017:

Sklep ogrodniczy w Krakowie

Drodzy Klienci!

W związku z remontem przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Rydla dojazd do Centrum Ogrodniczego możliwy jest tylko od strony ulicy Bronowickiej. Centrum Ogrodnicze przeprasza klientów za utrudnienia jednocześnie zapraszając w dotychczasowych godzinach otwarcia.

Jesteśmy centrum ogrodniczym specjalizującym się w sprzedaży nasion kwiatów, nasion warzyw, nasion traw oraz nasion na kiełki. Oferujemy między innymi nasiona kwiatów jednorocznych i wieloletnich oraz nasiona roślin szklarniowych. Ponadto jesteśmy producentem polskiego czosnku – jako jedyna firma na rynku krajowym produkujemy materiał nasadzeniowy czosnku ozimego i czosnku jarego.

Nasiona warzyw i kwiatów – szeroki asortyment

Dostarczamy nasiona warzyw i nasiona kwiatów zarówno na rynek profesjonalny, jak i hobbistyczny. W naszej asortymencie znajdą Państwo dużą ilość odmian własnych, mianowicie 103 odmiany warzyw w 16 gatunkach oraz 147 odmian kwiatów w 14 gatunkach. Sprzedaż tak szerokiego wachlarza nasion roślin, warzyw i traw  jest możliwa dzięki temu, że nasi hodowcy na stałe współpracują z instytucjami naukowymi i ośrodkami badawczymi oraz ok. 400 producentami nasion. Ponadto posiadamy szerokie zaplecze reprodukcyjne w postaci własnych gruntów i zakładów hodowli.

Jakość jest jednym z filarów działalności firmy POLAN. Specjalizujemy się w hodowli jakościowej i odpornościowej. Przestrzegamy najwyższych standardów jakościowych w przerobie technologicznym i atestacji nasion. Opieramy się na tradycyjnych metodach produkcji, uzupełnianych na skutek stosowania najnowszych technologii.

W zakresie naszej działalności mieści się również sprzedaż narzędzi ogrodniczych i akcesoriów ogrodniczych. Mogą Państwo zakupić je w naszych stacjonarnych sklepach ogrodniczych lub w centrum ogrodniczym w Krakowie. Serdecznie zachęcamy też do składania zamówień w naszym sklepie online z nasionami warzyw oraz nasionami kwiatów!

Nasze nagrody: