Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze

POLAN – producent nasion i centrum ogrodnicze

POLAN jest firmą hodowlano-nasienną, jedną z największych firm działających w branży ogrodniczej. Początki działalności sięgają 1994 roku. Przedsiębiorstwo powstało w wyniku połączenia dwóch krakowskich firm – Krakowskiej Hodowli Roślin Ogrodniczych (KHNO) mieszczącej się przy ul. Lubicz w Krakowie oraz Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa (PNOS) przy u. Lucjana Rydla. Firma oddziedziczyła tym samym tradycje wywodzące się z XIX wieku.

null

ZORIENTOWANIE NA KLIENTA

Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, a klient zawsze jest w centrum uwagi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, staramy się poszerzać ofertę produktową o nowe odmiany nasion roślin i warzyw. Jesteśmy otwarci na potrzeby i uwagi naszych Klientów, dążąc do tego, aby spełnić wszystkie ich oczekiwania. Optymalizujemy nasze usługi, aby zapewniać Państwu ponadprzeciętną jakość w przystępnej cenie.
null

DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ

Nasiona wyróżniają się wysoką jakością, towarzyszymy im od momentu stworzenia. Wiele czynników ma wpływ na zwiększenie ich odporności i żywotności. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi hodowcami i specjalistami z zakresu produkcji oraz stosowania najnowszych technik. Jesteśmy w 100% pewni, że dostarczymy Państwu nasiona kwiatów, nasiona warzyw oraz nasiona traw, z których będą Państwo zadowoleni.
null

Sklep z nasionami – bogactwo asortymentu

Nasz sklep z nasionami warzyw i kwiatów może pochwalić się naprawdę bogatym asortymentem. Asortymentem, który stanowi unikalne połączenie pasji i doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu nowych odmian. W sprzedaży posiadamy 103 odmian warzyw oraz 147 odmian kwiatów, których jesteśmy właścicielami. Zajmujemy się hodowlą polskiego czosnku, w tym czosnku ozimego i jarego. Cały czas poszukujemy unikalnych rozwiązań w zakresie produkcji kolejnych odmian nasion.
null

PEŁNA KONTROLA PROCESU PRODUKCJI

Dysponujemy 690 ha wysokiej klasy gruntów przeznaczonych pod uprawy. Wszystkie nasze nasiona dojrzewają pod pełnym słońcem i w otoczeniu nieskazitelnej przyrody. Do naszej firmy przynależą nowoczesne laboratoria, szkółki drzew owocowych i ozdobnych oraz centra ogrodnicze. Jesteśmy pewni jakości każdej torebki z nasionami, którą oddajemy w Państwa ręce.
null

BOGATE TRADYCJE

Tradycje ogrodnicze firmy POLAN sięgają XIX wieku, co sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw w branży. Dokładamy wszystkich starań, aby marka POLAN była szeroko rozpoznawana i ceniona.
Naszą pracę traktujemy jako nasze powołanie. Doświadczenie i zrozumienie istniejących standardów sprawia, że możemy Państwu zaproponować zakup produktów naprawdę wyjątkowych.
kiełki
próbki roślin
traktor
warzywa