Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze

POLAN – producent nasion i sklep ogrodniczy

POLAN jest firmą hodowlano-nasienną, a zarazem jednym z największych przedsiębiorstw działających w branży ogrodniczej. Początki naszej działalności sięgają 1994 roku. Przedsiębiorstwo powstało w wyniku połączenia dwóch krakowskich firm – Krakowskiej Hodowli Roślin Ogrodniczych (KHNO) mieszczącej się przy ul. Lubicz w Krakowie oraz Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa (PNOS) przy u. Lucjana Rydla. Firma odziedziczyła tym samym tradycje wywodzące się z XIX wieku. Obecnie funkcjonujemy przede wszystkim jako producent nasion, prowadząc jednocześnie ich dystrybucję w postaci sklepu ogrodniczego online i sklepów stacjonarnych w Krakowie.

null

Produkcja i sprzedaż nasion – zorientowanie na klienta

Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, a zatem zawsze jest on w centrum uwagi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się nieustannie poszerzać ofertę produktową o nowe odmiany nasion roślin: kwiatów, warzyw, traw, ziół itp. Jesteśmy otwarci na potrzeby i uwagi naszych klientów, dążąc do tego, aby spełnić wszystkie ich oczekiwania. Optymalizujemy nasze usługi, aby zapewniać Państwu ponadprzeciętną jakość w przystępnej cenie.

null

Nasiona – sprzedaż materiału siewnego najwyższej jakości

Nasiona, które produkujemy i sprzedajemy, wyróżniają się wysoką jakością. Możemy to zagwarantować, ponieważ towarzyszymy im od momentu stworzenia. Wiele czynników ma wpływ na zwiększenie ich odporności i żywotności. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi hodowcami i specjalistami z zakresu produkcji oraz stosowania najnowszych technik. Jesteśmy w 100% pewni, że dostarczymy Państwu nasiona kwiatów, nasiona warzyw oraz nasiona traw, z których będą Państwo zadowoleni.

null

Sklep z nasionami – bogactwo asortymentu

Nasz sklep z nasionami warzyw i kwiatów może pochwalić się naprawdę bogatym asortymentem. Stanowi on unikalne połączenie pasji i doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu nowych odmian. W sprzedaży posiadamy obecnie 103 odmiany warzyw oraz 147 odmian kwiatów, których jesteśmy właścicielami. Zajmujemy się hodowlą polskiego czosnku, w tym czosnku ozimego i jarego. Cały czas poszukujemy unikalnych rozwiązań w zakresie produkcji kolejnych odmian nasion, dbając o ulepszanie oferty.

null

Pełna kontrola procesu produkcji nasion

Dzięki temu, że sami prowadzimy produkcję nasion, jesteśmy w stanie w pełni kontrolować proces ich hodowli. Dysponujemy 690 ha wysokiej klasy gruntów przeznaczonych pod uprawy. Wszystkie nasze nasiona dojrzewają w pełnym słońcu i w otoczeniu nieskazitelnej przyrody. Do naszej firmy przynależą nowoczesne laboratoria, szkółki drzew owocowych i ozdobnych oraz centra ogrodnicze. Jesteśmy pewni jakości każdej torebki z nasionami, którą oddajemy w Państwa ręce.

null

Bogate tradycje ogrodnicze

Tradycje ogrodnicze firmy POLAN sięgają XIX wieku, co sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw w branży. Dokładamy wszystkich starań, aby marka POLAN była szeroko rozpoznawana i ceniona.
Naszą pracę traktujemy jako nasze powołanie. Doświadczenie i zrozumienie istniejących standardów sprawia, że możemy Państwu zaproponować zakup produktów naprawdę wyjątkowych.

kiełki
próbki roślin
traktor
warzywa