Szkółka drzew

Szkółka drzew Kraków

Historia naszego przedsiębiorstwa ogrodniczego sięga XIX wieku, dzięki czemu dysponujemy zarówno rozległym doświadczeniem kilku pokoleń, jak i bogatą ciągle aktualizowaną wiedzą branżową. Dbamy o to, aby oferowany asortyment zaspokajał wszystkie potrzeby klientów w zakresie efektownych roślin, krzewów oraz drzew. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć zarówno drzew owocowych, jak i ozdobnych. Prowadzona przez POLAN szkółka drzew pozwala na stworzenie wymarzonej przestrzeni zielonej pełnej kolorów, zapachów i smaków. Dla wygody klientów oferujemy nie tylko sprzedaż bezpośrednią, ale i prowadzoną przez nasz sklep internetowy. Dzięki temu nie musisz mieszkać w Krakowie, aby zakupić nasze rośliny i cieszyć się ich pięknem na co dzień.

Szkółka drzew owocowych

Nasza szkółka drzew owocowych oferuje popularne w naszym kraju jabłonie, śliwy, czereśnie, wiśnie, grusze, morele oraz brzoskwinie zarówno w postaci nowych, jak i starych odmian, które przeżywają aktualnie prawdziwy renesans. Można je zakupić i wysadzić w ogrodzie, na działce lub w innym wyznaczonym do tego miejscu. Sadzenie drzew owocowych zaleca się w sezonie wegetatywnym przypadającym między wiosną a jesienią.

Szkółka drzew ozdobnych

Nawet w niewielkim ogrodzie można posadzić efektowne drzewa ozdobne. Szczególnie że wiele z nich posiada niemal kompaktowe rozmiary. Piękne wiśnie, śliwy, wierzby, brzozy, klony, platany, lipy, rokitniki, dęby, jarzębiny, wiązy, głogi, klony czy sumaki doskonale sprawdzają się w polskim klimacie. Nasza szkółka drzew ozdobnych oferuje wiele rodzajów oraz odmian drzew, które podnoszą estetykę ogrodów i działek. Można je z powodzeniem zastosować również w otoczeniu nieruchomości, nawet gdy nie mamy miejsca na rozległe tereny zielone. Będą cieszyć oko przez wiele lat i zachwycać swoim pięknem.