Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze

POLAN Spółka z o.o.

POLAN jest jedną z największych firm hodowlano-nasiennych, działających w branży ogrodniczej. Powstała w 1994 z połączenia dwóch krakowskich firm: Krakowskiej Hodowli Roślin Ogrodniczych (KHNO) mieszczącej się wówczas przy ul. Lubicz w Krakowie i Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa (PNOS) przy ul. Lucjana Rydla. Odziedziczyła tym samym tradycje wywodzącą się z XIX w.

null

ZORIENTOWANIE NA KLIENTA

Klient zawsze pozostawał w centrum naszej uwagi. To z myślą o Państwa satysfakcji z roku na rok staramy się poszerzać naszą ofertę produktową. Szybko reagujemy na zgłaszane potrzeby i uwagi, starając się spełniać wszelkie oczekiwania. Nieustannie optymalizujemy nasze usługi oferując Państwu ponadprzeciętną jakość w przystępnej cenie.
null

DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ

Nasze nasiona charakteryzują się wysoką jakością, gdyż towarzyszymy im od momentu stworzenia. Szereg procesów wpływa na zwiększenie ich odporności i żywotności. Współpraca z wysoko wykwalifikowanymi hodowcami i specjalistami z zakresu produkcji, a także zastosowanie najnowszych technik sprawia, że jesteśmy 100% pewni Państwa satysfakcji z oferowanych odmian.
null

BOGACTWO ASORTYMENTU

Korzystamy z unikalnego połączenia pasji i doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu nowych odmian. Wskutek dotychczasowych działań możemy pochwalić się uzyskaniem 103 odmian warzyw i 147 odmian kwiatów, których jesteśmy właścicielami. Każdy kolejny dzień naszej pracy wyznaczają jednak kolejne poszukiwania unikalnych rozwiązań, jakie chcemy Państwu zaoferować.
null

PEŁNA KONTROLA PROCESU PRODUKCJI

Posiadamy 690 ha najlepszej klasy gruntów przeznaczonych pod uprawy. Dlatego wiemy, że nasze nasiona dojrzewają pod pełnym słońcem, w otoczeniu nieskazitelnej przyrody. Posiadamy własne, nowoczesne laboratoria, place szkółkarskie i centra ogrodnicze, dzięki czemu jesteśmy pewni każdej torebki, jaką oddajemy w Państwa ręce.
null

BOGATE TRADYCJE

Nasze tradycje ogrodnicze sięgają jednak XIX wieku, co czyni z nas jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży. Staramy się dokładać wszelkich starań, by marka POLAN była szeroko rozpoznawana i ceniona.
Nasza praca jest zarazem naszym powołaniem, a doświadczenie i głębokie zrozumienie istniejących na rynku standardów sprawia, że oddajemy Państwu produkt naprawdę wyjątkowy.
kiełki
próbki roślin
traktor
warzywa