POLAN – producent nasion i centrum ogrodnicze

POLAN jest firmą hodowlano-nasienną, jedną z największych firm działających w branży ogrodniczej. Początki działalności sięgają 1994 roku. Przedsiębiorstwo powstało w wyniku połączenia dwóch krakowskich firm – Krakowskiej Hodowli Roślin Ogrodniczych (KHNO) mieszczącej się przy ul. Lubicz w Krakowie oraz Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa (PNOS) przy u. Lucjana Rydla. Firma oddziedziczyła tym samym tradycje wywodzące się z XIX wieku.

ZORIENTOWANIE NA KLIENTA

Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, a klient zawsze jest w centrum uwagi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, staramy się poszerzać ofertę produktową o nowe odmiany nasion roślin i warzyw. Jesteśmy otwarci na potrzeby i uwagi naszych Klientów, dążąc do tego, aby spełnić wszystkie ich oczekiwania. Optymalizujemy nasze usługi, aby zapewniać Państwu ponadprzeciętną jakość w przystępnej cenie.

DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ

Nasiona wyróżniają się wysoką jakością, towarzyszymy im od momentu stworzenia. Wiele czynników ma wpływ na zwiększenie ich odporności i żywotności. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi hodowcami i specjalistami z zakresu produkcji oraz stosowania najnowszych technik. Jesteśmy w 100% pewni, że dostarczymy Państwu nasiona kwiatów, nasiona warzyw oraz nasiona traw, z których będą Państwo zadowoleni.

Sklep z nasionami – bogactwo asortymentu

Nasz sklep z nasionami warzyw i kwiatów może pochwalić się naprawdę bogatym asortymentem. Asortymentem, który stanowi unikalne połączenie pasji i doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu nowych odmian. W sprzedaży posiadamy 103 odmian warzyw oraz 147 odmian kwiatów, których jesteśmy właścicielami. Zajmujemy się hodowlą polskiego czosnku, w tym czosnku ozimego i jarego. Cały czas poszukujemy unikalnych rozwiązań w zakresie produkcji kolejnych odmian nasion.

PEŁNA KONTROLA PROCESU PRODUKCJI

Dysponujemy 690 ha wysokiej klasy gruntów przeznaczonych pod uprawy. Wszystkie nasze nasiona dojrzewają pod pełnym słońcem i w otoczeniu nieskazitelnej przyrody. Do naszej firmy przynależą nowoczesne laboratoria, szkółki drzew owocowych i ozdobnych oraz centra ogrodnicze. Jesteśmy pewni jakości każdej torebki z nasionami, którą oddajemy w Państwa ręce.

BOGATE TRADYCJE

Tradycje ogrodnicze firmy POLAN sięgają XIX wieku, co sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw w branży. Dokładamy wszystkich starań, aby marka POLAN była szeroko rozpoznawana i ceniona. Naszą pracę traktujemy jako nasze powołanie. Doświadczenie i zrozumienie istniejących standardów sprawia, że możemy Państwu zaproponować zakup produktów naprawdę wyjątkowych.

sklep
sklep

Przejdź do naszego sklepu internetowego, gdzie oferujemy najlepszej jakości nasiona warzyw, ziół i kwiatów.

Przejdź do sklepu

Dowiedz się, co w trawie piszczy

AKTUALNOŚCI I OGŁOSZENIA

roślina

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami lub usługami, zachęcamy zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu

Poznaj ofertę Skontaktuj się z nami

Sklep internetowy

Nasiona warzyw, ziół i kwiatów najlepszej jakości, akcesoria ogrodnicze, podłoża, opakowania

Przejdź do sklepu
Facebook Facebook