Unia Europejska, Projekty Unijne

Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Sp. z o.o. uzyskała wsparcie finansowe z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie RPMP.01.02.00 Badania i innowacje w przedsiębiorstwach, na realizację projektu RPMP.01.02.01-12-0327/17 pn.: „Przeprowadzenie prac B+R nad opracowaniem nowych odmian wybranych warzyw o podwyższonej wartości prozdrowotnej przeznaczonych do produkcji wielkotowarowej”

Głównym celem projektu jest opracowanie nowych odmian wybranych warzyw o podwyższonej wartości prozdrowotnej przeznaczonych do produkcji wielkotowarowej.

Efektem realizacji projektu będzie zgłoszenie do Krajowego Rejestru Odmian i wdrożenie do oferty Spółki opracowanych w ramach projektu nowych odmian wybranych warzywach i rozpoczęcie produkcji nasion na rynek profesjonalny oraz amatorski.

Wartość projektu: 1 783 773,64 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 999 735,87 PLN

Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Polan Sp. z o. o. uzyskała wsparcie finansowe z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, działanie 2.1 wsparcie inwestycji w infrastrukturze B+R przedsiębiorstw, na realizację projektu POIR.02.01.00-00-0302/17pn.: „Rozwój infrastruktury badawczo-rozwojowej w firmie Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Sp. z o.o.”

Celem realizacji Projektu jest rozwój infrastrukturalny B+R w przedsiębiorstwie Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Polan Sp. z o.o. które umożliwi realizację prac badawczo-rozwojowych w branży hodowli roślin.

Efektem realizacji projektu będzie rozwój istniejącego zaplecza badawczo-rozwojowego oraz przeprowadzenie projektów badawczych w celu opracowania innowacyjnych metod uzyskiwania linii DH oraz innowacji produktowych w postaci nowych odmian wybranych warzyw-kapusty, cebuli, ogórka, pomidora, papryki, marchwi, fasoli i buraka ćwikłowego.

Wartość projektu : 3197 274,30 PLN

Wkład Funduszu Europejskiego : 903 533,50 PLN

sklep
sklep

Przejdź do naszego sklepu internetowego, gdzie oferujemy najlepszej jakości nasiona warzyw, ziół i kwiatów.

Przejdź do sklepu

Dowiedz się, co w trawie piszczy

AKTUALNOŚCI I OGŁOSZENIA

roślina

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami lub usługami, zachęcamy zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu

Poznaj ofertę Skontaktuj się z nami

Sklep internetowy

Nasiona warzyw, ziół i kwiatów najlepszej jakości, akcesoria ogrodnicze, podłoża, opakowania

Przejdź do sklepu
Facebook Facebook